Focus Park we Włocławku otwarty!

Niespełna 8 miesięcy – tyle potrzebował generalny wykonawca, spółka SPS Construction z Kielc, na wybudowanie Focus Mall we Włocławku. Błyskawiczna budowa centrum handlowego sprawiła, że już dziś, 16 listopada, mogło dojść do uroczystego otwarcia nowo powstałego obiektu.

– Niezwykle się cieszę, że 16 listopada możemy otworzyć Focus Park we Włocławku. To inwestycja, która ma duży potencjał. Dzięki swojej lokalizacji i sąsiedztwu stanowi dobre dopełnieni istniejącej już oferty handlowej okolicy – mówi Wojciech Wojciechowski z firmy Parkridge Retail Development, odpowiedzialnej za projekt.

W okolicy znajduje się już hipermarket spożywczy Real oraz duży sklep budowlany Obi. Odpowiedzialne za najem powierzchni handlowych The Blue Ocean Investment Group dużą wagę przyłożyło do dokładnego doboru najemców tak, by nie dublować oferty handlowej już istniejących sklepów, a jedynie jej dopełnić. Łącznie na 6210 metrów kwadratowych powierzchni do zagospodarowania było 7 lokali. Znajdują się w nich sklepy Rossmann, Takko Fashion, Deichmann, CCC, Centrum Chińskie oraz Media Expert. Ostatni, 7 lokal wciąż czeka na swojego nowego nabywcę.

Póki co mieszkańcy Włocławka mogą skorzystać z wielu promocji w nowo otwartych salonach i lokalach. Organizatorzy otwarcia przygotowali na tę okazję mnóstwo atrakcyjnych obniżek i konkursów.